دوشنبه , فوریه 18 2019
خانه / باکس بتنی / باکس بتنی پیش ساخته شرکت دوکال بتن تبریز
باکس بتنی

باکس بتنی پیش ساخته شرکت دوکال بتن تبریز

طراحی، تولید و فروش سازه های باکس بتنی پیش ساخته (prefabricated Concrete box) یا کالورت ها (culvert) در شرکت قطعات پیش ساخته بتنی دوکال با تولید در تبریز و قابلیت ارسال به نقاط مختلف داخل و خارج از کشور نظیر ارومیه، اردبیل، زنجان، مشهد و… و کشور های همسایه نظیر ترکیه، عراق، افغانستان، لبنان و …

تنوع مشخصات این سازه های بتنی در تیپ ها و مشخصات فنی مختلف (تنوع سایز و وزن و… ) و نیز امکان ساخت سفارشی آن ها، منجر به افزایش دامنه کاربرد و موارد استفاده آن ها شده و امکان خرید برای کارفرما های پروژه های مختلف نظیر پل سازی، عبور آب و… را حسب نیاز فراهم می سازد.

 

باکس بتنی

دوکال بتن

67 500 69 0914

بتن پیش ساخته چیست؟

ساده ترین تعریف مربوط به بتن پیش ساخته عبارت است از بتنی که ساخت، قالب ریزی و عمل آوری آن در محلی به غیر از محل اصلی نصب یا محل کارگاه انجام می شود. این امر موجب کاهش زمان های توقف ناشی از شرایط نامساعد آب و هوایی برای پروسه هایی امثال بتن ریزی و حمل آسان قطعات آماده از محل کارخانه به محل نصب و اجرا می شود که این امر موجب اتمام سریع تر پروژه ها و بازگشت سرمایه سریع تر می شود.

برخی ویژگی های باکس های بتنی ساخته شده با تکنولوژی پیش ساخته:

 • ساخت سریع تر
 • استحکام بالا تر به دلیل امکان نظارت های دقیق تر در حین پروسه ساخت
 • حمل آسان
 • نصب سریع
 • عدم نیاز به توقف پروژه ها در وضعیت های جوی متفاوت
 • امکان ساخت در تیپ های مختلف
 • امکان ساخت در انواع سفارشی در صورت نیاز انبوه به نوع متفائتی از قطعات بتنی

باکس بتنی یا کالورت چیست؟

سوالی که ممکن است مطرح شود این است که باکس بتنی به چه قطعاتی اطلاق می شود؟ همان طور که از نام این قطعه بر می آید، این دسته از محصولاتی به فرم باکس محفظه طراحی و تولید می شوند که به تبع آن امکان استفاده در کاربرد های مختلف فراهم است. چه کاربرد به عنوان محفظه های حفاظت تاسیسات یعنی داکت ها و حوضچه های مخابراتی، چه برای عبور آب و فاضلاب و نیز در پل سازی های به عنوان زیر گذر و رو گذر که در این حالت می بایست از باکس های بتنی متناسب با هر وضعیت از جمله ترافیکی استفاده شود.

مشخصات باکس های بتنی پیش ساخته:

به طور کلی قطعات پیش ساخته بتنی از جمله قطعات باکس بتنی پیش ساخته در انواع تیپ ها و مشخصات برای نیاز های مختلف طراحی و تولید شده اند که از جمله آن ها می توان به تیپ های زیر اشاره کرد.

باکس بتنی آماده

دوکال بتن

67 500 69 0914

برخی تیپ های مختلف باکس بتنی پیش ساخته شرکت دوکال:

 • باکس بتنی 1.5 * 1 * 1
 • باکس بتنی 1.5 * 2 * 2
 • باکس بتنی 1 * 2 * 3
 • باکس بتنی 1.5 * 2 * 3
 • باکس بتنی 1.5 * 3 * 4

باکس بتنی تبریز باکس بتنی تبریز باکس بتنی تبریز باکس بتنی تبریز

تولید باکس های بتنی در کارخانه:

این قطعات بتنی همانند سایر قطعات پیش ساخته در کارخانه مراحل آماده سازی خود را می گذرانند و به محل پروژه حمل می شوند.

در این راستا شرکت خانه سازی دوکال در طی بالای 4 دهه فعالیت خود در امر تولید و فروش انواع قطعات پیش ساخته بتنی شامل انواع قطعات پل سازی، دیوار های بتنی مختلف، سقف، سوله و سالن های صنعتی در اندازه های مختلف، فلائر باکس، موج شکن های بتنی و انواع باکس های بتنی مختلف آماده عرضه این قطعات به سازمان های دولتی و غیر دولتی در راستای تامین هرچه بهتر نیاز های پروژه های عمرانی است.

برای هماهنگی با شرکت دوکال و نیز دیدن قطعات در کارخانه و مشاوره حضوری یا تلفنی با مشاورین مجموعه می توانید با شماره زیر در تماس باشید.

دوکال بتن

67 500 69 0914

 

مطلب پیشنهادی

باکس بتنی پیش ساخته آماده تولید دوکال بتن تبریز

باکس بتنی پیش ساخته یا کالورت بتنی (Precast Concrete Box Culvert) آماده تولید شرکت دوکال بتن تبریز …

دیدگاهتان را بنویسید