پنجشنبه , فوریه 14 2019
خانه / بتن پیش ساخته / دیوار بتنی پیش ساخته محوطه برای حصار کشی
باکس بتنی

دیوار بتنی پیش ساخته محوطه برای حصار کشی

دیوار بتنی پیش ساخته محوطه، ساخته شده با بتن مسلح برای حصار کشی آماده ارائه به شهرهای مختلف امثال تبریز، ارومیه، اراک، زنجان، اصفهان، گیلان، قم، همدان و… است.  دیوار بتنی پیش ساخته برای حصارکشی محوطه، دور باغ آماده طراحی تولید و نصب در شرکت دوکال در نوع طرح دار و ساده و با رنگ سفارشی است.

نمونه هایی از دیوارهای بتنی شرکت دوکال

 

دیوار بتنی

دیوار بتنی

دیوار بتنی پیش ساخته امروزه دارای اهمیت فراوانی به لحاظ ارتقای سطح امنیت مکان های مختلف اعم از اداری، مسکونی، صنعتی و حتی اطراف سوله ها، نظامی امثال پادگان ها، باغ ها و ویلا ها است.  دیوار بتنی به طور معمول به صورت نما در یک طرف عرضه می شود.  امکان درج طرح یعنی طرح دار کردن و ساخت با قالب مخصوصو نیز آرم و رنگ سفارشی در این دیوار ها وجود دارد.

دیوار بتنی

دیوار بتنی

این دیوار ها به دلیل مسلح بودن و ساخته شدن با بتن بسیار محکم بوده و دارای مقاومت بالایی در برابر عوامل طبیعی و غیر طبیعی هستند. نیز این دیوارها به دلیل ماهیت پیش ساخته بودن و بهره گیری از محیط کارخانه برای پروسه های ساخت کیفیت ارتقا یافته ای را دارا هستند.

ویژگی های دیوار بتنی پیش ساخته

  • تقلیل خطرات ناشی از ریزش مصالح در سطح راه ها
  • استحکام بسیار بالا
  • عایق صوتی
  • عایق حرارتی
  • قابل جابجایی
  • نصب سریع
  • تنوع ظاهری

 

دیوار بتنی

 

این دیوارها در پروژه های مختلف ویلا سازی ها و محوطه سازی ها و حصارکشی مراکز آموزشی و … می توانند مورد استفاده قرار بگیرند.

شرکت دوکال بتن پیشرو در صنعت بتن پیش ساخته آماده همکاری با سازمان های دولتی و غیر دولتی جهت عرضه انواع دیوارهای آماده بتنی متناسب با نیاز و سفارش کارفرمایان محترم است.

برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر در این راستا می توانید با شماره زیر در تماس باشید.

دوکال بتن

09146950067

 

مطلب پیشنهادی

باکس بتنی پیش ساخته آماده تولید دوکال بتن تبریز

باکس بتنی پیش ساخته یا کالورت بتنی (Precast Concrete Box Culvert) آماده تولید شرکت دوکال بتن تبریز …

دیدگاهتان را بنویسید