جمعه , می 31 2019
خانه / دسته‌بندی نشده / تولید قطعات پیش ساخته بتنی مسلح

تولید قطعات پیش ساخته بتنی مسلح

تولید و عرضه انواع قطعات بتنی پیش ساخته مسلح شامل انواع دیوار، نیوجرسی، باکس، دال، سقف و سالن های صنعتی، سوله و به طور کلی قطعات مورد نیاز برای اهداف عمرانی متعدد از جمله پل سازی ها، محوطه سازی ها و…

امروزه تکنولوژی پیش ساخته یکی از به روز ترین روش های ساخت و ساز شناخته می شود، به طوری که در کنار دوست دار محیط زیست بودن تکنولوژی، باعث کاهش چشم گیری در هزینه های زمانی و مالی پروژه ها شده و در بعضی مواقع سرعت ساخت و ساز ها تا تکمیل پروژه را از چند ماه به تنها چند روز تقلیل می دهد. بدیهی است این حجم از کاهش زمان در کنار بازگشت سریع تر سرمایه باعث کاهش سایر هزینه ها از جمله نیروی انسانی شده و در کنار آن آلودگی های محیطی، آلودگی های صوتی ناشی از اجرای پروژه ها را بسیار کاهش می دهد.

کارخانه قطعات پیش ساخته بتنی دوکال (دوکال بتن) با قریب نیم قرن تجربه در حیطه ساخت انواع قطعات بتنی، و دارای چندین نوآوری در داخل و خارج از کشور آمادگی خود را جهت عقد قرارداد با سازمان های دولتی و غیر دولتی اعلام می دارد.

همچنین به شرکت های فعال در زمینه عمرانی که آمادگی اخذ نمایندگی دارند پیشنهاد می شود جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره زیر در تماس باشند.

دوکال بتن

09146950067

مطلب پیشنهادی

نیوجرسی بتنی پیش ساخته

نیوجرسی بتنی پیش ساخته تولید دوکال بتن تبریز

نیوجرسی‌های بتنی پیش ساخته (precast concrete new jersey) یا در مفهوم عمومی تر حفاظ های جاده …

دیدگاهتان را بنویسید