دوشنبه , فوریه 18 2019
خانه / دسته‌بندی نشده / منهول بتنی پیش ساخته با طراحی در تبریز
منهول

منهول بتنی پیش ساخته با طراحی در تبریز

منهول بتنی پیش ساخته آماده با طراحی، ساخت، تولید و فروش در تبریز، در شرکت دوکال بتن، تولید کننده انواع قطعات پیش ساخته بتنی امثال منهول های بتنی پیش ساخته با پشتوانه نیم قرن تجربه موفق. این سازه به عنوان رابط بین اتصالات تاسیسات در اجرای شبکه هایی امثال شبکه های مخابراتی، برق، فاضلاب، آب به کار گرفته می شود که قابلیت عرضه با خاصیت ترافیکی را دارا هستند. به عنوان مثال به عنوان رابط بین چندین خط لوله یا در شبکه های امثال برق و مخابرات برای دسترسی آسان به تاسیسات. امکان خرید منهول های تولید شده در این شرکت از شهر های دیگری امثال ارومیه، اردبیل، زنجان و ارسال به آن ها به سادگی فراهم است. بدین ترتیب ساخت منهول یکی از قسمت های اصلی در حیطه پروژه های عمرانی محسوب می شود.

مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر:

دوکال بتن

09146950067

برخی ویژگی های منهول بتنی پیش ساخته:

  • استحکام بالا
  • نصب آسان
  • امکان دسترسی آسان به تاسیسات
  • اجرای سریع به دلیل آماده شدن قطعات در کارخانه و حمل به محل پروژه
  • امکان طراحی و تولید متناسب با سفارش کارفرمایان محترم
  • حذف برخی مراحل ساخت و ساز های سنتی

منهول

ماهیت این قطعات یعنی ساخته شده از بتن مسلح به آن ها استحکام و پایداری بالایی داده و امکان استفاده از قطعات منهول را برای سال های طولانی فراهم می سازد.

منهول بتنی به ط,ر معمول متشکل از دو بخش بدنه اصلی و درب است که بر روی هم قرار می گیرند و همان طور که اشاره شد در محل هایی که امکان عبور وسایل نقلیه و امکان فشار امدن بارهای ترافیکی وجود دارد، قطعات منهول به صورت ترافیکی جهت تحمل این بار ها طراحی و تولید می شود.

منهول

مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر:

دوکال بتن

09146950067

شرکت خانه سازی دوکال – دوکال بتن – با قریب نیم قرن تجربه در حیطه تولید انواع قطعات پیش ساخته بتنی شامل انواع قطعات دیوار، نیوجرسی ها و حفاظ های جاده ای، سقف و سالن های صنعتی، حصار های برفگیر، باکس های بتنی، انواع قطعات ساخت پل، در کنار ساخت انواع منهول بتنی آمادگی کامل خود را جهت همکاری در پروژه های عمرانی در راستای تامین هر چه بهتر قطعات اعلام می دارد.

مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر:

دوکال بتن

09146950067

 

مطلب پیشنهادی

نیوجرسی بتنی پیش ساخته

نیوجرسی بتنی پیش ساخته تولید دوکال بتن تبریز

نیوجرسی بتنی پیش ساخته (precast concrete new jersey) تولید در شرکت دوکال بتن تبریز، قابل …

دیدگاهتان را بنویسید